e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Zvyšte zisky 

zvyšte zisky

Zamysleli jste se někdy nad tím, že za stejných podmínek, můžete využít svůj prostor efektivněji a zvýšit tím svůj zisk?

Efektivita, vytížení zaměstnanců - vyšší zisky

Solária a solné jeskyně se podporují, toto je důležitý fakt a u mnoha provozovatelů solárií, kadeřnictví, hotelů, solných jeskyní, wellness hotelů si majitelé neuvědomují, že lze ideálně své služby rozšířit při téměř stejných provozních nákladech. Také trendy směřují ke komplexnosti nabízených služeb.  Rozšížením služeb vzniká výhoda před konkurencí, která provozuje pouze jednu činnost, nehledě na fakt, že více souvisejících služeb se podporuje. Součástí naši dodávky je samozřejmě marketingová konzultace, kde s klientem řešíme konkrétní marketingové akce, které neustále realizujeme v našem solárním studiu i solné jeskyni.

Náš marketing - informace, které Vám ušetří finance

Nejsme prodejci, kteří prodávají solária nebo montéři, kteří montují solné jeskyně, jsme specialisté v oboru a k naší práci využíváme zkušenosti v marketingu od roku 1996, provoz vlastního solárního studia i solné jeskyně. Informace, které předáváme klientům při realizaci investičního celku, slouží k orientaci v oblasti marketingu a navrhujeme řešení propagace, které máme otestované.

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci