e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Výstavba solné jeskyně nové generace 

Jedinečná koncepce výstavby

Pravé solné jeskyně nové generace s podílem nejkvalitnějších solí z celého světa. Naše know-how vychází z patentované několikanásobně účinnější technologii oproti ”klasickým” postupům při výstavbě solných jeskyní z jednoho popř.několika typů soli. Každá sůl námi zakomponovaná vlastní certifikaci akreditovaných zkušeben.

Naše solné jeskyně budujeme na základě získaných zkušeností našeho výhradního partnera, který tvoří absolutní celoevropskou jedničku ve výrobě a výstavbě solných jeskyní a solných komponentů s maximálně možným zdravotním a vizuálním efektem. Proto jako výhradní dovozci pro Českou republiku využíváme jako jediní na trhu komponenty, které ostatní konkurenční firmy nepoužívají. Právě efektní provedení solné jeskyně nové generace hraje nejvyšší roli a určuje tak solné jeskyně, které docílí vysoké návštěvnosti


Naše doplňkové služby - základ úspěchu

Budujeme solné jeskyně odborníky specializovanými každý na svou oblast, součástí dodávky jsou marketingové studie pro rozšíření služeb nebo nový investiční celek, školení obsluhy, stáže pro investory, návrh propagačních materiálů atd. Tímto si zajišťujeme náskok před konkurencí my a naše know-how předáváme pouze našim klientům, proto je nejdůležitější osobní kontakt a seznámení se s klientovými potřebami a požadavky. Cílem je dlouhodobá spolupráce a úspěch klienta.

  

Solné jeskyně nové generace - prostor pro Vaši kreativitu

Na základě Vašich specifických požadavků a kreativních návrhů řešení interiéru solné jeskyně vybudujeme solnou jeskyni na klíč. Samozřejmostí jsou obrazové motivy zpracované dle Vašeho návrhu a vyobrazené různobarevnou solí přímo na patentovaných deskách.

 

Takto vystavěná solná jeskyně nové generace je tou pravou investicí do nejrychleji rozvíjejícího se odvětví péče o tělo a duši. Touto cestou získáte maximální náskok před konkurencí. Více informací získáte prostudováním této koncepce.



Pokud se chcete o našich solných jeskyních nové generace a jejich účincích dozvědět další informace,
doporučujeme navštívit léčebné účinky a relaxační účinky solných jeskyní nové generace.

 
 

Kontaktní formulář


 *


 *



* povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci