e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Vaše správná investice - solária, solné jeskyně, wellness  

Investice solaria, solné jeskyně

Pro úspěch firmy na dnešním velmi konkurenčním trhu je potřeba správných investic. Nelze se spoléhat na prvopočáteční investice, ale je potřeba sledovat trendy a vytvářet pro své klienty nové služby, které Vám zajistí náskok před konkurencí. Nabízet služby, které již poskytuje mnoho konkurenčních firem je jednoduché, ale je těžké se prosadit. Naše firma využívá znalosti marketingu od roku 1996 v oblasti reklamy, solárních studií, solných jeskyní a nově i kolagen center. Tyto informace poskytujem našim klientů a předáváme know-how pro rozvoj Vašeho podnikání.

1/ SOLÁRNÍ STUDIA

Profi Solária - úspěch a náskok před konkurencí

Sledujeme trendy a zabýváme se prodejem, poradenstvím, servisem a instalací pouze takových značek, o kterých jsme přesvědčení, že pro klienta budou úspěšnou investicí. Nebudeme Vám nabízet takové značky, které jsou problémové a nedosahují požadované kvality. Díky našim statistikám a analýzám víme, že značka Ergoline, Soltron a Megasun jsou bezkonkurenčně nejlépe vnímany návštěvníky solárních studií. Chcete-li investovat, jsou tyto značky správnou volbou, ve spojení s našemi znalostmi v oboru, marketingovými studiemi a podporou, je pravděpodobnost Vašeho úspěchu velmi vysoká.

Profesionální solária Ergoline, Soltron a Megasun  od naší firmy je Vaše konkurenční výhoda, zeptejte se nás  proč.Kde zjistíte další informace?

2/ SOLNÉ JESKYNĚ NOVÉ GENERACE

Solné jeskyně nové generace - síla minerálů ve spojení s okouzlujícím designem

Budujeme solné jeskyně nové generace. Proč nové generace? Protože většina solných jeskyní je vlastně pár solných kamenů na zdech a vysypaná sůl na zemi. DOKUMENTKde zjistíte další informace?
  • mám zájem o více informací o solných jeskyní nové generace a případné mé výhody před konkurencí
  • jak zvýšit zisky své solné jeskyně, solárního studia, kadeřnického salónu, kadeřnictví, hotelu, wellness hotelu, horského hotelu, penzionu, DVD půjčovny atd.?


3/ WELLNESS CENTRA

Solária, solné jeskyně, kolagenária, kolagen centra - síla budoucnosti v komplexní relaxaci

Realizujeme kvalitní profesionální wellness komplexi pro komerční i privátní využití zaměřené na celkovou relaxaci těla i duše. Spojením všech dostupných moderních technologií jako jsou kolagenária, solné sauny, kryosauny, solária, solné jeskyně budujeme kvalitní formu profesionální relaxace. Kde zjistíte další informace?
  • mám zájem o více informací o wellness centru, wellness zařízeních a případné mé výhody před konkurencí
  • jak zvýšit zisky své solné jeskyně, solárního studia, kadeřnického salónu, kadeřnictví, hotelu, wellness hotelu, horského hotelu, penzionu, DVD půjčovny atd.?


Často používané výrazy:

investice, rozšíření služeb, zvýšení efektivity, solárium, solária, solární studio, solární studia, Ergoline, Megasun, Soltron, KBL, Evolution, Excelence, Black Power, Tutti Frutti, Ergoline 600, Ergoline 600 Evolution,Ergoline 500, Ergoline 700 Excellence, Ergoline 800, Megasun 4000, Megasun, Luxura, Alisun, Sportarredo, UWE, investice, prodej solárií, stavba solárního studia, opalování v soláriu, solná jeskyně, solné jeskyně, vybavení solných jeskyní,katalog solných produktů, solné obrazy, solná, solanky, solne jeskyne, privatní jeskyně, hotely, sportovní hotely, wellness hotely, kadeřnictví, kadeřnické salóny, luxusní hotely, prodej solárií, privátní slané jezera, výstavba jeskyní, salt caves, profesionální solné lampy, sůl nad zlato, kamenná solná

 

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci