e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Trend Tanology - Art of Sun Sestava výrobků Trend Tanology se vyznačuje vysokou kvalitou, je určena pro všechny druhy pokožky. Vaše pokožka dosáhne hlubokého a smyslného opálení za pomoci unikátního složení inovativních urychlovačů, které napomáhají zintenzivnit opálení.

Obsahuje zeštíhlující a zpevňující OPC – OL – SLIMMING – COMPLEX, který je vedle arganového oleje a vitamínu A, C, E, nejbohatším zdrojem antioxidantů v přírodě. Obsah Ester kyseliny citronové brání před pocením a zápachem.


ART OF SUN - TREND TANOLOGY Obsažné látky: EXTREME-BRONZER složený z DHA/erythrulosy, melaninu, výtažků z cukrové třtiny a lískových ořechů zaručuje intenzivní a rychlé zhnědnutí s dlouhotrvajícím efektem. Zeštíhlující a zpevňující OPC – OL – SLIMMING – COMPLEX, který je vedle arganového oleje a vitamínu A, C, E, nejbohatším zdrojem antioxidantů v přírodě. OPC (=Oligomere Procyanide) je vysoce obsažen ve vinných hroznech a v plodech, je nepostradatelný při ochraně pleti, kde díky produkci elastinu napomáhá zejména jejímu zpevnění a pružnosti. OL (=olivový olej) je známý nejen v kosmetice jako "tekuté zlato", které podporuje regenerační procesy. Obsah Ester kyseliny citronové brání před pocením a zápachem. Vůně exotických plodů Vám dodá příjemnou stimulaci a krásný pocit při procesu opalování.


 

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci