e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Solná jeskyně nové generace 

Solné jeskyně jsou budovány v České republice již několik let a rozdíly mezi provedením jsou velmi velké. Naše firma buduje solné jeskyně NOVÉ GENERACE, protože jsme si vědomi faktu, že konkurence mezi provozovateli se zvyšuje a proto je potřeba svým klientům přinášet mnohem více.

 Solné jeskyně nové generace - REVOLUČNÍ PATENTOVÉ ŘEŠENÍ ZDÍ

Solné desky

Provedení zdí je chráněno patentem pro celou EU, naším speciálním postupem vytvoříme zdi solné jeskyně ze všech dostupných oblastí, kde lze těžit nebo získávat sůl. Zdi jsou tvořeny z patentovaných desek, které jsou podsvětlené, tudíž je pro Vaše potenciální klienty připraven efekt, kdy návštěvník získává pocit, že je uvnitř "živé" jeskyně. Tyto zdi pulsují, tedy se příjemně ztmavují a zesvětlují a zákazníci hovoří o velmi příjemném pocitu.

 Solné jeskyně nové generace - TERAPIE SVĚTLEM - COLOR THERAPY

Strop je osvětlován desítkou LED diod v modulech RGB řízených plně digitálním převodníkem. LED diody jsou schopné generovat několik tisíc barevných odstínů v plynulém přechodu a tím využívat světlo k terapii. Color Therapy v našem technologickém provedení nabízíme jako jediná firma v ČR a dle konzultací s představiteli využití světel pro terapii jsme sestavili relaxačně-meditační program během návštěvy klienta v solné jeskyni.

 Solné jeskyně nové generace - SŮL Z CELÉHO SVĚTA

Protože kvalita je jedním z hlavních kritérií při tvorbě solných jeskyní naší technologií, klademe důraz, aby sůl byla učinná a klienti pocítili účinky co nejdříve. Používáme tedy sůl ze všech možných koutů světa
  • sůl z Mrtvého moře
  • sůl z Himalájí
  • sůl z Polských dolů
  • sůl z Černého moře
  • sůl z Chorvatska
  • sůl z Pákistánu
  • sůl z Izraele

Tímto zajistíme vyváženost jeskyně a tím i ideální léčebné účinky. Sůl je na každé zdi, podlaze i stropu. Spousta solných jeskyní funguje pouze na principu "vysypané" soli na zemi, nebo použitím nevhodných typů solí vzhledem s vnitřní struktuře krystalové mřížky, čímž Vaše budoucí zákazníky neoslovíte.

 Solné jeskyně nové generace - MODERNÍ TECHNOLOGIE VE SPOJENÍ S PŘÍRODOU

Zákazníci, kteří usednou do křesel a z kvalitní reprosoustavy prostorového zvuku 5.1 je uvítá příjemný hlas, který během chvíle vysvětlí funkci soli na organizmus společně s výhodou provedení solné jekyně. Při slovech uvaděčky reagují zdi na proslov tlumením a rozsvěcováním, Color Therapy předvede svou funkci a klient s údivem pozoruje. Tento úvod netrvá dlouho, ale zanechá v klientovi perfektní dojem a klient již nechce jiné provedení jeskyně.

"Po vyzkoušení procedůry solné jeskyně vybudované naší technologií, již klient nechce chodit do jiných druhů jeskyní"


 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci