e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Solné jeskyně 

Je vaše solná jeskyně již zastaralá a rádi byste ji oživili? Máme pro vás řešení! Výstavba jeskyně NOVÉ GENERACE vám přinese nejen nové zákazníky, ale také získáte výhodu proti konkurenci. Díky kvalitě našich solných jeskyní nové generace a jedinečným ozdravným programům nebudou chtít vaši zákazníci již navštěvovat jiný typ solné jeskyně.

Solné jeskyně nové generace – jedinečné provedení stěn a stropu – Color Therapy

Solné desky
Prioritou naší společnosti je kvalita, a tak naši specialisté připravili solné jeskyně nové generace. Solné jeskyně nové generace mají jedinečné řešení zdí, které je chráněno patentem pro celou EU. Naším speciálním postupem vytváříme zdi solné jeskyně ze všech dostupných oblastí, kde lze těžit nebo získávat sůl. Zdi jsou tvořeny z patentovaných desek, které jsou podsvětlené, tudíž je pro vaše potenciální klienty připraven efekt, kdy návštěvník získává pocit, že je uvnitř "živé" jeskyně. Tyto zdi pulsují, tedy se příjemně ztmavují a zesvětlují a zákazníci hovoří o velmi příjemném pocitu. Strop je osvětlován desítkou diod, které jsou schopné generovat několik tisíc barevných odstínů a tím využívat světlo k terapii. Color Therapy nabízíme jako jediná firma a dle konzultací s představiteli využití světel pro terapii jsme sestavili relaxačně-meditační program během návštěvy klienta v solné jeskyni. U zákazníků dosahujeme tímto způsobem lepších zdravotních a relaxačních účinků, než konkurenční solné jeskyně. Výstavbou solné jeskyně nové generace přinesete pro své zákazníky novinku, díky které budou vaše služby doporučovat i svým známým. Získáte tak mnoho nových a spokojených zákazníků.

Rozšíření služeb o solární studia umožní vyšší zisky

Solárium
V případě, že disponujete dostatečným prostorem, nabízíme vám rozšíření vašich služeb o kvalitní solární studio. Solární studia se provozují v České republice již dlouhou dobu, zákazníci jsou tedy v této oblasti velmi nároční. Naše společnost nabízí solária nejvyšší kvality renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tato solária zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Kombinací solné jeskyně nové generace a kvalitního solárního studia získáte jedinečné centrum s péčí o zdraví a krásný vzhled. Vaši zákazníci tak budou nejen jedinečně odpočatí, ale také perfektně opálení díky blahodárným účinkům solné jeskyně nové generace a  kvalitním soláriím. Výstavbou solárního studia ale naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, léčba nemocí, léčba, léčení, zdraví, prevence, relaxace, relaxační, uvolnění, odpočinek, odpočinku

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci