e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Solární studia 

Chtěli byste zmodernizovat své solární studio či přinést pro své zákazníky nějakou noviku? Pak jste na správném místě! Naše společnost, složená ze specialistů v oboru, vám nabízí jedinečnou příležitost v rozvoji Vašeho podnikání. Díky našim soláriím od renomovaných značek a solným jeskyním nové generace upevníte svoji pozici na trhu, získáte vyšší návštěvnost svého solárního studia a především docílíte vyšších zisků.

Solária - kvalita především

Solárium
Solární studia se provozují v České republice již dlouhou dobu, zákazníci jsou tedy v této oblasti velmi nároční. Potřebujete vaše solární studio zmodernizovat a zabránit tak odchodu zákazníků ke konkurenci? Využitím našich služeb zvýšíte nejen spokojenost stávajících zákazníků, ale navíc získáte i řadu nových klientů. Naše společnost nabízí solária nejvyšší kvality renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tato solária zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Výstavbou solárního studia ale naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.

Solné jeskyně nové generace - smysluplná investice s mocí přírody

Solná jeskyně
Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro jedinečnou relaxaci a kvalitní léčbu. Kombinací kvalitního solárního studia a solné jeskyně nové generace připravíte pro své zákazníky jedinečné centrum, do kterého se přijdou nejen hezky opálit, ale také si báječně odpočinout. Naše solné jeskyně nové generace nabízejí díky speciálním terapiím perfektní služby pro zákazníky. Při návštěvě ulehnou do příjemných křesel a nechají se unášet relaxační hudbou a sledováním jedinečných světelných efektů Color Therapy, vystupujících ze zdí solné jeskyně. Návštěvníci tyto novinky ocení a tak budou Vaše služby doporučovat i svým známým. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Naše služby - zaručený zisk

Výstavbou kvalitního solárního studia či solné jeskyně nové generace se stanete špičkou na trhu. Zákazníci budou s vašimi službami nadmíru spokojeni a již nebudou chtít navštěvovat jiná zařízení. Navíc, právě díky této spokojenosti, vás budou doporučovat dále. Stanete se tak odolnější vůči konkurenci. Zákazníci přijdou ve vašem centru na jiné myšlenky, získají hezké opálení či jedinečný odpočinek, díky kvalitním soláriím a blahodárným účinkům solné jeskyně nové generace.


Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, opálení, opálená, opálený, opálené, opálit, se opálit, opalovací, opalování, opalování v soláriu, opalovat v soláriu, zdravé opálení, solární kosmetika 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci