e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Relaxační účinky 

Solné jeskyně nové generace, které naše společnost buduje, přináší nový zážitek z ozdravného pobytu. Díky použití vzácných solí ze všech koutů světa a speciálních procedur docilujeme lepších relaxačně-léčebných účinků, než-li konkurenční solné jeskyně. Naší prioritou je sledovat světové trendy a nabídnout tak pro klienta ty nejlepší služby. Solné jeskyně nové generace jsou tak správnou volbou pro získání spokojených návštěvníků, kteří se k vám budou rádi vracet a doporučovat vaše služby i známým.

Solné jeskyně nové generace - kvalitní relaxace

Relaxace
Pro výstavbu solných jeskyní využíváme revoluční patentové řešení zdí, které jsou tvořeny z podsvícených solných desek. Solné desky jsou nasyceny minerálními solemi s vysokým obsahem vzácných stopových prvků, které pomáhají při léčbě mnoha nemocí. Naše solné jeskyně tak nabídnou návštěvníkovi příjemnou atmosféru, doprovázenou relaxační hudbou a uklidňujícími světelnými efekty Color Therapy. Pobyt v solných jeskyních nové generace pomáhá dlouhodobě odbourávat stres a únavu, zvolňuje dýchání, přináší pohodu a přitom pečuje o lidskou pokožku a přispívá ke spalování tuků. Klima, které v našich solných jeskyních panuje, je navíc antialergické a antibakteriální - uvnitř je 10-ti násobně čistší ovzduší než venku. Pobyt je tak vhodný nejen pro dospělé, ale i třeba pro děti. Na základě dohody jsme schopni dodat klientovi typ solné jeskyně podle jeho přání. Ve velkých solných jeskyních lze navíc kromě relaxačních sezení provozovat například léčebné procedury pro školky, při kterých si spolu budou děti hrát v minerální soli, nebo gymnastiku či speciální tréninky.

Účinky terapie světlem - Color Therapy

Color Therapy
Světlo patří mezi základní prvky, bez kterých by nebyl život na Zemi možný. Přirozeným zdrojem světla je Slunce, které vyzařuje celou škálu barevného spektra. Každá tato barva má jiné elektromagnetické záření, a tak i jiný účinek na lidský organismus. Toho využívají i naše ojedinělé relaxačně-meditační programy Color Therapy, které jsme sestavili po konzultaci s experty pro využití barev světla v léčebné terapii. V našich solných jeskyních využíváme především účinky teplých a studených barev. Teplé barvy (žlutá, oranžová a červená) povzbuzují návštěvníky a naplňují je novou energií, zatímco studené barvy (fialová, světle modrá, indigová) uklidňují smysly a zlepšují jejich náladu. Návštěvník se po proceduře cítí svěží, je povzbuzený a teší se na další relaxačně-léčební návštěvu.

Terapie hudbou - Muzikoterapie

Muzikoterapie
Hudba působí na člověka téměř na každém kroku. Aniž by si to kdokoliv z nás uvědomoval, pomáhá nám usnadňovat práci, navozovat pocit štěstí či zahánět smutek. Hudba tedy přímo ovlivňuje náš vnitřní svět. V našich solných jeskyních využíváme pozitivních účinků hudby a pro ozvučení používáme kvalitní reprosoustavy prostorového zvuku 5.1, ve kterých pouštíme speciální relaxační programy. Tyto jedinečné terapie napomáhají uvolnění, mírní deprese, stres, zahání úzkost i hněv.

Solné jeskyně nové generace – smysluplná investice s mocí přírody

Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro jedinečnou relaxaci a kvalitní léčbu. Díky použití výše vypsaných speciálních procedur dosahujeme již během prvních návštěv pozitivních účinků. Návštěvníci jsou odpočatí, lépe zvládají jak pracovní, tak soukromý život a jsou za tyto jedinečné procedury vděční. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Často používané výrazy:
solná jeskyně, solné jeskyně, solná jeskyně mladá boleslav, vybavení solných jeskyní, účinky solných jeskyní, léčení, zdraví, prevence, relaxace, relaxační, muzikoterapie, terapie hudbou, color therapy, terapie barvami
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci