e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Perfect Lex - Art of Sun Přejete si jemné, krásné a opálené nohy bez celulitidy? Nic neodpovídá naším představám o krásných nohách víc než Perfect Lex. S víceúčelovým programem od Perfect Lex je hravě snadné získat a udržet krásné nohy disponující smyslným opálením a hebkou pokožkou.

Solární kosmetika Perfect Lex obsahuje Tingle light+, který svým účinkem podporuje prohřívání, prokrvení a zpevnění pleti. Za pomocí vysoce výkonných UV trubic Perfect Lex Duo napomáhá účinně bojovat proti celulitidě.

  ART OF SUN - PERFECT LEX  Obsažné látky: Alternativou přípravku Tingle Light+ je intenzivní bronzer Heatless. Podporuje prokrvení a vypíná pokožku, aniž by ji zahříval. Přípravek aktivuje lymfatický systém. Ten odčerpává vlákninu, která se nashromáždila ve tkáni a která je jedním z faktorů, způsobujících celulitidu. Okouzlující a krásnou, ideálně opálenou pokožku zajistí navíc extrakt z cukrové třtiny, tyrosinu, DHA a erythrulózy. Látky s dalšími pomocnými vlastnostmi:Arganový olej, Granátová jablka, Skořice, Rozmarýn, Tymián, Sladké mandle, Proteiny hedvábí, Přeslička rolní, Prha arnika, Jalovec, Řasy, Kofein, Břečťan, Ester kyseliny citrónové

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci