e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

! nový investiční záměr ! 

Hledáte pro svoji firmu správnou investici, která by Vám přinesla mnoho klientů a zajímavý zisk? Naše společnost s dlouholetou praxí v marketingu v oblasti reklamy, solárních studií a nově i solných jeskyní, má pro vás jedinečná řešení. Výstavbou kvalitního solárního studia či solné jeskyně nové generace získáte mnoho spokojených klientů z široké skupiny věkových kategorií.

Solární studio – cesta k úspěchu

Solárium
Solární studia se provozují v České republice již dlouhou dobu. Být krásně opálený po celý rok je hit, a tak už zákazníci vědí, co mají očekávat a jsou v této oblasti velmi nároční. Naše společnost si je těchto nároků vědoma, a proto na základě sledování moderních trendů nabízíme pro své klienty solária renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tyto značky jsou návštěvníky solárních studií vnímány bezkonkurenčně nejlépe. Zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Výstavbou solárního studia ale naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.

Solné jeskyně nové generace - smysluplná investice s mocí přírody

Solná jeskyně
Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro vytvoření jedinečného a kvalitního relaxačně - léčebného centra. Díky revolučnímu řešení zdí, které je chráněno patentem pro celou EU, přinášíme pro návštěvníky solné jeskyně kvalitnější léčbu. Naším speciálním postupem vytváříme zdi solné jeskyně ze všech dostupných oblastí, kde lze těžit nebo získávat sůl. Zdi jsou tvořeny z patentovaných desek, které jsou podsvětlené, tudíž je pro vaše potenciální klienty připraven efekt, kdy návštěvník získává pocit, že je uvnitř "živé" jeskyně. Tyto zdi pulsují, tedy se příjemně ztmavují a zesvětlují a zákazníci hovoří o velmi příjemném pocitu. Strop je osvětlován desítkou diod, které jsou schopné generovat několik tisíc barevných odstínů a tím využívat světlo k terapii. Color Therapy nabízíme jako jediná firma a dle konzultací s představiteli využití světel pro terapii jsme sestavili relaxačně-meditační program během návštěvy klienta v solné jeskyni. Návštěvníci tyto novinky ocení a budou Vaše služby doporučovat i svým známým. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Zvyšte zisky vhodnou kombinací služeb

Solární studia a solné jeskyně jsou zařízení, jejichž služby se vzájemně podporují. Kombinací kvalitního solárního studia a solné jeskyně nové generace připravíte pro své zákazníky jedinečné centrum, do kterého se přijdou nejen hezky opálit, ale také si báječně odpočinout. Zákazníci navíc ocení, že najdou vše pod jednou střechou a tak budou vaše kvalitní služby doporučovat i svým známým. Rozšířením služeb získáte výhodu před konkurencí a především zvýšíte své zisky při téměř stejných provozních nákladech.


Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, kadeřnictví, kadeřnické salóny, hotely, sportovní hotely, wellness hotely, luxusní hotely, horské hotely, penziony, horské penziony, lázně, fitness centrum, fitness centra, relaxační centrum, relaxační centra, DVD půjčovna, DVD půjčovny
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci