e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Masážní salóny 

Pokud zvažujete možnost rozšíření Vašich služeb, naše společnost, složená ze specialistů v oboru, Vám s tím ráda pomůže. Rozšířením nabídky služeb o solární studia či solné jeskyně nové generace přinesete pro své zákazníky novinku, díky které budou Váš salon dlouhodobě navštěvovat a doporučovat svým známým.

Solární studio - cesta k úspěchu

Solárium
Solární studio je vhodné pro získání klientely z řad lidí pečujících o svůj zevnějšek, ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Zákazníci využijí služeb solária i v mnoha případech, kdy budou muset počkat než přijde řada na samotnou masáž. Váš salón budou tedy opouštět nejen odpočatí a uvolnění z masáže, ale také s perfektní náladou znásobenou pobytem v solárním studiu. Navíc právě díky solárnímu studiu budou jejich návštěvy častější a tak jim budete vždy moci nabídnout nějakou z vašich dalších služeb. Naše společnost nabízí solária nejvyšší kvality renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tato solária zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Výstavbou solárního studia naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.

Solná jeskyně nové generace - smysluplná investice s mocí přírody

Solná jeskyně
Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro jedinečnou relaxaci a kvalitní léčbu. Naše solné jeskyně nové generace nabízejí díky speciálním terapiím perfektní služby pro zákazníky a stanou se tak skvělým doplňkem Vámi poskytovaných masérských služeb. Při návštěvě ulehnou do příjemných křesel a nechají se unášet relaxační hudbou a sledováním jedinečných světelných efektů Color Therapy, vystupujících ze zdí solné jeskyně. Návštěvníci tyto novinky ocení a tak budou Vaše služby doporučovat i svým známým. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Správná volba, jak rozšířit Vaše služby.

Výstavbou solárního studia nebo solné jeskyně nové generace zvýšíte svou stabilitu na trhu. Stanete se také odolnější vůči konkurenci, protože budete nabízet komplexnější a hlavně zajímavější služby. Díky možnosti navštěvovat tato zařízení po celý rok, získáte stálou klientelu. Zákazníkům připravíte vše pod jednou střechou a toho si budou vážit. Po návštěvě Vašeho masážního salónu budou Vaši klienti odcházet nejen uvolnění, ale také s hezkým opálením či jedinečně odpočatí díky kvalitním soláriím a blahodárným účinkům solné jeskyně nové generace.


Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, masážní salón, masážní salon, masážní salóny, masáž, masáže, masážní, masaž, masážní lehátko, masážní lavice, studio masáže
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci