e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Omlazení pleti - Kolagenová terapie 


pozorovací studie u 51 doprovolníku po dobu 3.měsíců, 2008 klinika Piano, Švýcarsko

Trubice proti stárnutí - Tvorba kolagenové struktury

Kolagenová terapie s Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty nepoužívá laser. Viditelné červené světlo je teplé, ne horké, a aktivuje přirozený proces foto- bio stimulace. Červené světlo je
možné použít pro jakýkoli typ pleti v jakémkoli věku u muže nebo ženy.

Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty můžete použít do Vašich stávajících solárií výměnou za UV trubice.

Nechte se unášet vlnou Cosmedico COLLAGEN  Pro Beauty


Podkožní vazivo a kolagen
Podkožní vazivo je sítí našeho těla.Skládá se z extracelulárního metrixu (základní hmota – ECM).

Tato základní hmota se skládá převážne z kolagenu (strukturálních proteinů), vláken která propůjčují tvar a elastičnost, nekolageních proteinů, základní látky a vody.Podkožní vazivo je pleteno jako síť a slouží jako elastická membrána podporující vazivo mezi buňkami, orgány, částmi orgánů, kůži,kostech, stěn krevních cév, chrupavkách, šlachách a vazech.

Podkožní vazivo je zásadně důležité pro organismus protože je to :
 • -opěrný systém
 • -pojící systém
 • -ochranný systém
 • -informační systém
 • -transportní systém
 • -zásobovací systém

Kolagen

Je to důležitá část podkožního vaziva, která se skláda z extrémně jemných vláken do sebe spletených jako lano jehož délka a pevnost (tloušťka) se může měřit pouze v nanometrech.Vytváří troj rozměrná pletiva.Příznaky nedostatku kolagenu se projevují ve zrychleném procesu stárnutí kůže, slábnutí svalů, šlach, vazů a zvýšení rizika vzniku osteroporózy a obecnému ochabnutí podkožního vaziva.

Podkožní vazivo se s věkem postupně stává jemnější a povolnější což je zřetelné na jemných liniích a vráskách, které se v kůži vytváří, zejména na obličeji a dekoltu.Pokles kolagenu a elastických vláken v pokožce (corium) znamená, že kůže strácísvoji elasticitu.Tento proces je částečně součástí procesu stárnutí kůže a tudíž geneticky naprogramovaný.Vnější faktory nicméně hrají také určitou roli.

Studie ukázali, že určité buňky mohou být stimulovány ke tvorbě kolagenu, elastinu a specifických enzymů, které jsou důležité ke zlepšení stavu kůže.Tento proces se odehrává ve stěnách malých krevních cév.Pomáhá odstraňovat vrásky a detoxikovat kůži, podporuje kožní příjem kyslíku, zvyšuje absorbci vlhkosti a vylepšuje schopnost kůže si jí udržet.Také regenerace zdravé kůže muže být viditelně zlepšena.Jemné vlnové záření kolem 633nm posilují tyto procesy a zesilují kolagenové pletivo.

Trubice proti stárnutí

Vysoko výkonná trubice Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty byla speciálně vytvořena pro solária  a účínkuje při denním světle v pásmu 633nm. Tato hodnota je důležitá, neboť pomáhá stimulovat kolagen v pokožce, zjemňuje linie a vrásky.Není to ani UV ani Laser, je to FOTOTERAPIE.Jednoduše instalujte tyto vysoko výkonné trubice Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty do Vašeho horizontálního nebo vertikálního solária.

Fototerapie = viditelné světlo 633 nm.


Aplikace :

Pro viditelný Anti-aging efekt je doporučena terapie  po dobu 4 - 12 týdnů. Nicméně frekvence a doba trvání terapie je individuální dle potřeb každého zákazníka. Ošetření
doporučujeme provádět kvalifikovanou osobou (kosmetička, dermatolog), neboť tak lze dosáhnout nejlepšího výsledku a přizpůsobit terapii individuálnímu stavu kůže. 
Použití krému s obsahem  hyaluronové kyseliny v kombinaci s terapií může podpořit ještě lepší Anti-aging efekt. Oči mějte v průběhu terapie zavřené. Ochrana očí proti UV záření není nutná.

Zvýšená tvorba nových vláken nezpůsobuje pouze aktivaci kožních buněk.Kůže se zdá být jak hladší tak i svěží.Ustupují kruhy pod očima, zmenšují se póry, Vaše kůže je jemnější a otoky, ranky mizí.Je jednoznačně vylepšena regenerace i samotný proces hojení kůže.

Zpevňování kolagenní struktury
 • budování zdravého kolagenního systému
 • redukce linek a vrásek
 • vylepšení struktury kůže
 • podpora regenerace buněk
 • vypnutí pokožky (prevence celulity)
 • zlepšení kožní absorbce vláhy
 • zlepšení kožního příjmu kyslíku
 • zlepšení minerálního metabolismu (prevence osteoporozy)
 • zlepšení zadržování vlhkosti v kůži
 • pomáhá zjemnit a osvěžit kůži

Ve snaze podpořit tvorbu podkožního vaziva, je důležíté přidat řadu kvalitních vitamínů, amino kyselin a stopových prvků.

Produktový katalog Kolagenových trubic Cosmedico COLLAGEN Pro Beauty  -  KE STAŽENÍ zde

Velký výběr ze 30 typů KOLAGENÁRIÍ         BEZKONKURENČNÍ ceny JIŽ OD 60.000Kč s DPH


 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci