e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Kadeřnické salóny 

Provozujete kadeřnický salón a rádi byste získali nové klienty a cíleně tak zvýšili zisk? Naše společnost, složená ze specialistů v oboru, Vám pomůže těchto cílů dosáhnout. Rozšířením nabídky služeb o solární studia či solné jeskyně nové generace přinesete pro své zákazníky novinku, díky které budou váš salon dlouhodobě navštěvovat a doporučovat svým známým.

Solární studio - cesta k úspěchu

Solárium
Solární studio je vhodné pro získání klientely z řad lidí pečujících o svůj zevnějšek. Ve spojení s kadeřnickým salónem je to tak pravá volba. Zákazníci využijí služeb solária i v mnoha případech, kdy budou muset počkat než přijde řada na samotnou úpravu vlasů. Váš salón budou tedy opouštět nejen s novým účesem, ale také perfektní náladou znásobenou pobytem v solárním studiu. Navíc právě díky solárnímu studiu budou jejich návštěvy častější a tak jim budete vždy moci nabídnout novou úpravu vlasů či nějakou z vašich dalších služeb. Naše společnost nabízí solária nejvyšší kvality renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tato solária zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Výstavbou solárního studia ale naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.

Solná jeskyně nové generace - smysluplná investice s mocí přírody

Solná jeskyně
Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro jedinečnou relaxaci a kvalitní léčbu. Zákazníci si tak návštěvou vašeho kadeřnického salónu doplněného o solnou jeskyni především odpočinou a načerpají nových sil. Naše solné jeskyně nové generace nabízejí díky speciálním terapiím perfektní služby pro zákazníky. Při návštěvě ulehnou do příjemných křesel a nechají se unášet relaxační hudbou a sledováním jedinečných světelných efektů Color Therapy, vystupujících ze zdí solné jeskyně. Návštěvníci tyto novinky ocení a tak budou Vaše služby doporučovat i svým známým. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Váš kadeřnický salón + naše služby = ideální volba

Kadeřnicství
Výstavbou solárního studia či solné jeskyně nové generace získáte nejen stabilitu na trhu, ale stanete se i odolnější vůči konkurenci. Navíc, díky možnosti navštěvovat tato zařízení po celý rok, získáte stálou klientelu. Zákazníkům připravíte vše pod jednou střechou a toho si budou vážit. Přijdou pro perfektní účes a budou odcházet nejen s ním, ale také s hezkým opálením či jedinečně odpočatí díky kvalitním soláriím a blahodárným účinkům solné jeskyně nové generace.Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, kadeřnictví, kadernictvi, kadeřnické, kadeřnický, kadeřnický salon, kadeřnický salón, kadernicky salon, kadeřnické salóny, kadeřnický salón, vlasové studio, hair salon, účesy, účes, vlasy
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci