e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Horské hotely, penziony 

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se odlišit a od konkurence a jak přinést Vašim zákazníkům něco nového? Rádi Vám s tím pomůžeme. Naše firma se skládá ze specialistů v oboru reklama, marketing a nyní i provoz solárních studií. Naším dalším krokem v rozvoji a rozšíření našich služeb, bylo spojení s odborníky na výstavbu solných jeskyní nové generace.

Solární studio - odpočinek a slunce i ve špatném počasí

Solárium
Dopřejte Vašim hostům možnost se kvalitně opálit a při té příležitosti si i prohřát unavené tělo po náročném dni. Dopřejte jim, aby se vrátili z dovolené či sportovního víkendu dobře naladění a navíc ještě krásně opáleni. Každá nadstandartní služba, kterou jim poskytnete Vám zajistí, že se k Vám budou rádi vracet a navíc Vás budou doporučovat dál svým známým a přátelům. Kladné reference jsou tou nejlepší reklamou, která Vás nebude stát ani korunu navíc a ještě Vám tyto služby pomohou zvýšit Vaše měsíční obraty, nehledě na to, že i Váš personál bude více a efektivněji vytížen. Solárium je velmi nenáročné na provoz i úržbu, proto ho vřele doporučujeme.

Solná jeskyně nové generace - o důvod víc proč jet na hory

Lidé jezdí často na hory právě kvůli zdravému vzduchu, hezké a zdravé přírody a možnosti si odpočinout od ruchu měst a velkoměst. Solná jeskyně nové generace je založena principu relaxace a duševního odpočinku zákazníků. Navíc má blahodárné léčivé účinky a pozitivně působí na řadu nemocí. Solná jeskyně nové generace může být tím pravým lákadlem a tím pozitivním důvodem, proč by si měli hosté vybrat právě Váš horský hotel nebo penzion pro svůj pobyt na horách. Obrovskou výhodou solné jeskyně je, že Vám bude pomáhat zajišťovat klientelu i v mimosezónních termínech. Není nic příjemnějšího, než si po náročné túře nebo celodenním lyžování dojít odpočinout do solné jeskyně, nechat se unášet meditační hudbou a čerpat síly na další den.

Skvělá možnost rozšíření Vámi poskytovaných služeb

Výstavbou solárního studia či solné jeskyně nové generace zvýšíte prestige Vašeho horského hotelu a Vaši zákazníci si Vás začnou zařazovat mezi podniky, kam budou vyrážet sami nebo i s celou svojí rodinou, za celodenní relaxací a odpočinkem. Stanete se také odolnější vůči konkurenci. Navíc, díky možnosti navštěvovat tato zařízení po celý rok, získáte stálou klientelu. Zákazníkům připravíte vše pod jednou střechou a toho si budou vážit. Přijdou zde na jiné myšlenky, získají hezké opálením či jedinečný odpočinek díky kvalitním soláriím a blahodárným účinkům solné jeskyně nové generace.

Součástí dodávky našich technologií, ať solárních studií nebo solných jeskyní, je i kompletní marketing a proškolení investora.


Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, horský hotel, horsky hotel, horské hotely, horský penzion, horské penziony, pension, hotel na horách, penzion na horách, odpočinkový pobyt, relaxační pobyt, hory, odpočinek, odpočinku, relaxace, relaxační, uvolnění, relaxační víkend, ubytování, dovolená
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci