e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

Financování solárií, kolagenárií, UV trubic, kolagenových trubic, vibra massage 

Přemýšlíte o koupi Solária nebo Kolágenária? Nemáte dostatek finančních prostředků k zakoupení nových UV, nebo Kolagenových trubic ?  Rádi byste si zařídli solární studio nebo byste rádi obměnili nová solária za stará a nemáte dostatek peněz v hotovosti?

Nabízíme Vám možnost, jak realizovat Vaše představy.

Vhodnou formou financování nákupu solárií, kolagenárií, výměny UV a kolagenových trubic je LEASING. Leasing je dnes běžnou formou financování zboží v případě, že nemáte dostatečnou hotovost nebo pokud si chcete uchovat Váš vlastní kapitál, jako tzv. "Železnou rezervu", abyste mohli pružně reagovat v nečekaných situacích. Dalo by se říci, že leasing je prostředkem umožňujícím užívání věcí či práv za úplatu , které jsou ve vlastnictví jiného subjektu, a to na nezbytně nutnou dobu. Předmětem leasingu bývají zpravidla movité věci (solária, počítače, zařízení a vybavení solárních studií, solných jeskyní, dopravní prostředky) , ale mohou to být i věci nehmotné (počítačové programy). V praxi se leasing využívá především u předmětů, které lze odepisovat pro daňové účely.  Výhodou leasingu je, že Vám umožňuje výrazně zkrátit dobu amortizace investic, tím je možné mnohem rychleji obnovovat technologie a tak si udržet vyšší konkurenceschopnost.

Dalšími výhodami leasingu při koupi solárií jsou:

 • akontace již od 10% 
 • délka splácení do 60 měsíců
 • ochrana likvidity podnikatele
 • splátky jsou daňově plně odpočitatelné
 • leasingové náklady nabíhají současně s využíváním předmětu leasingu
 • šetříte vlastní kapitál
 • pevné splátky
 • schválení do 48 hodin po obdržení podkladů

Druhy leasingu:

 • finanční leasing - je nejčastější a nejvyužívanější formou financování pomocí leasingu, jedná se o obchodní operace mezi pronajímatelem a nájemcem, které zajišťují pořízení předmětu leasingu dle potřeb a požadavků nájemce. Součástí smlouvy je stanovené předkupní právo nájemce po řádném ukončení leasingové operace.
 • operativní leasing - je časově ohraničený pronájem prostředků, kde se nemusí uskutečnit koupě předmětu leasingu. Narozdíl od leasingu finančního po ukončení řádné doby leasingu zůstává předmět i nadále ve vlastnictví pronajímatele.
 • zpětný leasing - tento poměrně neobvyklý způsob financování je založen na možnosti zpětného odkupu věci, která je již ve Vašem vlastnictví. Leasingová společnost od Vás předmět leasingu odkoupí a poskytne Vám finanční prostředky za koupi. Odhad ceny se řídí soudním znaleckým posudkem.

Začněte splácet až s využíváním předmětu leasingu:

Leasingové náklady jsou pravidelně se opakující platby, které začnete splácet až s využíváním předmětu leasingu. Protože výnos plynoucí z nasazení předmětu leasingu je zpravidla vyšší než leasingové náklady, financuje se investice z vytvořených výnosů. Kdežto, když byste se rozhodli pro přímou koupi daného objektu, museli byste nejprve zaplatit celkovou sumu a až poté můžete začít tento objekt využívat.

Daňové výhody

Předmět leasingu je aktivován v rozvaze poskytovatele leasingu. Leasingové splátky k předmětu leasingu hrazené nájemcem jsou z účetního hlediska provozním nákladem obvykle daňově plně odpočitatelným. Nájemce má možnost podílet se na výhodách zrychleného odpisování, které mohou podle stávající daňové legislativy využívat pouze leasingové společnosti.

Doklady potřebné pro uzavření leasingové smlouvy:

 • podnikatelské subjekty (FO, PO) - OP zástupce, ŽL nebo výpis OR, potvrzení o plátcovství DPH (není podmínkou), ekonomika 2 roky na zpět (poslední dvě daňová přiznání včetně příloh)
 • FO nepodnikatelé - OP, potvrzení o příjmu

Často používané výrazy:
půjčky, peníze, úvěr, leasing, operativní leasing, zpětný leasing, půjčka, hotovost, akontace, finanční leasing, úrok,  leasing na solárko, úvěry pro solária a kolagenária,financování, investice, zhodnocení investice, splatnost, návratnost, úroky, poplatky, odpisy DPH

 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci