e-shop

košík je prázdný

akční nabídka

Cleaman 1:109
naše cena 347 Kč
dodací lhůta 24 h
dop. prodejní cena ve studiu 0 Kč
naše cena na Internetu
(bez DPH)
347 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
420 Kč
 
 
Ovladaè solária - recepèní 2.00
dop. prodejní cena ve studiu 8423 Kč
naše cena 5890 Kč
ušetříte 1296 Kč
sleva 15 %
dodací lhůta 24 h
naše cena na Internetu
(bez DPH)
5890 Kč
naše cena na Internetu
(s DPH)
7127 Kč
 

DVD půjčovny 

Provozujete DVD půjčovnu a rádi byste zamezili dalšímu poklesu tržeb? Naše společnost má pro Vás jedinečná řešení! Rozšířením nabídky služeb své DVD půjčovny o solární studia či solné jeskyně nové generace upevníte svojí pozici na trhu a zajistíte tak trvalý přísun zákazníků.

Solární studio - cesta k úspěchu

Solárium
Vybudování solárního studia v kombinaci s DVD půjčovnou vám přinese nové možnosti. Zákazníkům, kteří si přišli půjčit DVD film, tak budete moci vždy nabídnout perfektní opálení. DVD půjčovna se stane také argumentem pro návštěvu solária. Zákazníkům připravíte výhodné balíčky, například ke každému opalování půjčení DVD filmu zdarma. Tím se stanete odolnější vůči konkurenci a zajistíte tak stálý přísun zákazníků. Navíc právě díky solárnímu studiu budou jejich návštěvy častější a tak jim budete vždy moci doporučit nový filmový hit. Naše společnost nabízí solária nejvyšší kvality renomovaných značek Ergoline a Megasun. Tato solária zajišťují unikátní rovnoměrné opálení pokožky a díky kvalitě zpracování přináší z opalování nový požitek. Výstavbou solárního studia ale naše spolupráce nekončí! Poskytujeme kompletní servisní služby a dodávky nejkvalitnější kosmetiky. Vaše solární studio tak bude pro zákazníky vždy připraveno ve stoprocentním stavu.

Solná jeskyně nové generace - smysluplná investice s mocí přírody

Solná jeskyně
Solné jeskyně nové generace jsou ideální volbou pro jedinečnou relaxaci a kvalitní léčbu. Zákazníci si tak přijdou do vaší DVD půjčovny doplněné o solnou jeskyni odpočinout a půjčit si hezký DVD film pro večerní relaxaci. Naše solné jeskyně nové generace nabízejí díky speciálním terapiím perfektní služby pro zákazníky. Při návštěvě ulehnou do příjemných křesel a nechají se unášet relaxační hudbou a sledováním jedinečných světelných efektů Color Therapy, vystupujících ze zdí solné jeskyně. Návštěvníci tyto novinky ocení a tak budou Vaše služby doporučovat i svým známým. Spokojenost zákazníka, to je ta nejlepší a nejlevnější reklama, která vůbec existuje. Díky našim zkušenostem v provozu a kvalitní výstavbě solných jeskyní dokážeme po konzultaci s klientem a zjištění jeho požadavků nalézt kompromis, jenž bude mít za následek výstavbu jedinečné solné jeskyně, kterou budou lidé rádi a dlouhodobě navštěvovat.

Těžké časy DVD půjčoven neznamenají krach

DVD
DVD půjčovnám nastaly těžké časy díky rozšiřujícímu se pirátství a prodejem levných titulů v supermarketech. Pouze neustálým rozvojem svých služeb dokážete zabránit konci DVD půjčovny. Výstavbou solárního studia, solné jeskyně a jejich kombinací s DVD půjčovnou přinesete pro své zákazníky komplexní služby, které ocení a navíc je budou doporučovat dále. Díky našim specialistům a kvalitním produktům získáte stabilitu na trhu. Stanete se tak odolnější vůči konkurenci a vlivům podporujících krach DVD půjčoven.Kam lze pokračovat z této stránky?Často používané výrazy:
investice, investování, zisk, vydělat, získat, získání, utržit, jak vydělat, zisku, zisky, maximalizace zisku, rozšíření služeb, rozkvět, vzestup, strategie firmy, zkvalitnění služeb, obchodní nabídka, zisk firmy,zisk obchodu, zisk společnosti, zvýšit prodej, nadstandardní služby, konkurenční výhoda, konkurenční výhody, konkurenční strategie, potlačení konkurence, úspěch, uspech, úspech, úspěchu, úspěchy, cesta k úspěchu, zvýšení efektivity, efektivita, zvyšování efektivity, nové možnosti, podnikání, získat zákazníka, získávání zákazníků, zvýšení poptávky, bezkonkurenční služby, spokojenost zákazníka, spokojenost zákazníků, spokojenosti zákazníka, spokojenosti zákazníků, zvýšení návštěvnosti, megasun, ergoline, ergoline 300, ergoline excellence, solaria ergoline, solaria megasun, studio ergoline, studio megasun, solarium megasun, solarium ergoline, solarium, solaria, solarní studio, solární studio, solární studia, solárko, solárka, vybavení solárií, vybavení solárních studií, prodej solárií, solárium prodej, servis solárií, údržba solárií, stavba solárního studia, solární studio na klíč, solární studia na klíč, uv trubice, uv lampy, uv výbojka, uv výbojky, solární trubice, financování solárií, financování solárních studií, solná jeskyně, solné jeskyně, solna jeskyne, solná jeskyně mladá boleslav, stavba solné jeskyně, výstavba jeskyní, solná jeskyně na klíč, solné jeskyně na klíč, salt caves, salt cave, salt rooms, vybavení solných jeskyní, financování solné jeskyně, financování solných jeskyní, dvd půjčovna, dvd pujčovna, dvd pujcovna, dvd půjčovny, dvd pujčovny, videopůjčovna, půjčovna DVD, půjčovna filmů, půjčit film, filmy, výpujčky, novinky, rezervace, investice, cena, kinohity, hudba, žánry, dokument, horor, thriler, komiks, akční, animovaný, dětský, historický, rodinný, sci-fi, hudební, blue-ray, blu-ray, muzikál, taneční, válečný, český, western, krimi, katastrofický, komedie, erotický, porno, drama, romantika
 
 

Kontaktní formulář


 *


 ** povinné údaje
klientská zóna
e-mail
heslo
Zobrazit aktuální akci